انواع آب بندی فشار منفی بتن

بتن-آب بند-مخزن-استخر-

 

انواع آب بندی فشار منفی بتن 

 

یکی از دلایل قانع کننده ای برای استفاده از یک آب بند کننده  بتن، کمک به بهبود مقاومت در برابر نفوذ آب است. در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان ادعا می کنند که محصولاتشان بتن را ضد آب می کند، در واقع هیچ راهی برای تضمین این امر وجود ندارد. اگر در مورد چنین تضمینی بخوانید، این شرکت کاملا با شما صادق نیست. محصولات خاصی شانس مقاومت در برابر آب را بهتر می کنند، اما هیچ محصولی نمی تواند به طور کامل تضمین کند که محصول آنها بتن را به طور کامل ضد آب خواهد ساخت.

هنگامی که شما ادعای غرورآمیز بسیاری از شرکت ها را نادیده می گیرید، می توانید شروع کنید که کدام نوع سیلر بتن بهترین سطح حفاظت از آب را ارائه می دهد. دو نوع مواد آب بند وجود دارد: موضعی و نفوذ پذیر. مواد آب بند موضعی یک فیلم روی سطح بتن ایجاد می کنند، اما بتن را در برابر نفوذ فشار منفی آب و رطوبت حفاظت زیادی نمی کنند. برای یک، آب می تواند به داخل ماده از زیر نفوذ کند، از طریق بتن عبور کند تا فیلم های محافظ به حباب و پوسته تبدیل شود

گزینه بهتر برای بهبود مقاومت در برابر آب می تواند مواد آب بند نفوذی باشد. سیلان، سیلوکسان، سیلان / سیلوکسان ها، سیلیکونات ها و سیلیکات ها / سیلیکونات ها برای جلوگیری از رطوبت و سایر ریزمغذی ها عمل می کنند. هنگامی که بتن شما از آسیب بیش از حد آب محافظت می شود، لازم نیست نگرانی هایی در مورد مشکلات ایجاد شده مانند قالب و کپک، و همچنین رطوبت و رطوبت که می تواند از زیرزمین های محافظت نشده محافظت کند. افزایش مقاومت در برابر آب همچنین باعث ایجاد یکپارچگی ساختاری بتن می شود، زیرا آب می تواند از مواد معدنی حیاتی مهم برای قدرت و دوام آن بکاهد. اگر آلودگی آب چیزی است که می خواهید از آن جلوگیری کنید، باید ازمواد آب بند نفوذی استفاده کنید که به شما جامع ترین حفاظت را می دهد.

انواع آب بندی فشار منفی بتن 

افزودنی های هیدروفوب

مواد افزودنی هیدروفیوبی کمتر از 1٪ آب را جذب می کنند و در مقایسه با مخلوط های تراکمی عملکرد فوق العاده ای دارند. آنها بطور قابل ملاحظه ای میزان آب جذب شده توسط بتن خشک را کاهش می دهند و همچنین در برابر نفوذ آب بیشتری بعد از بتن خیس می شوند. آنها همچنین از نفوذ آب از فشار هیدرواستاتیک محافظت می کنند.

مخلوط کاهش نفوذپذیری هیدروفیفی آب و مخلوط کردن پره

افزودنیهای هیدروکریت با ایجاد موانع در ماتریس بتونی که باعث جلوگیری از عبور آب از طریق مویرگ ها می شوند، کار می کنند. آنها همچنین فولاد تقویت کننده را پوشش می دهند و از خوردگی محافظت می کنند. برای اطلاعات بیشتر، به قسمت افزودنیهای هیدرات کار کنید.

راهنمای نهایی برای روکش های ضد آب بتنی

آب بندی بتن  یکی از راه هایی است که شما می توانید از آسیب های ناشی از وقوع زودتر از حد انتظار جلوگیری کنید و به ناچار به سازه بتونی خود کمک می کنید تا طولانی تر بماند. اضافه کردن مواد آب بند به بتن ساذه شما یک راه عالی برای محافظت از ساختمان شما است و ارزش سرمایه گذاری دارد.

اقدامات لازم برای جلوگیری از سرطان بتن را انجام دهید

سرطان بتن می تواند ویرانگر باشد، اما چه چیزی باعث آن می شود؟ .

در طول ساخت بتن با میلگرد های فولادی یا، در برخی موارد، مش مشبک می شود. به عنوان یک فلز، فولاد می تواند پس از قرار گرفتن در معرض عناصر، مانند آب و هوا، خوردن. فولاد خورنده مجبور به گسترش است. این گسترش موجب می شود که بتن اطراف آن شکسته شود و حتی شکسته شود. Cracking حتی بیشتر از فولاد را نشان می دهد که منجر به افزایش اکسیداسیون و آسیب بیشتر به بتن می شود.

اعتقاد بر اینکه میله های فولادی در تماس با آب قرار نمی گیرند چرا که آنها توسط بتن احاطه شده اند، به سادگی اشتباه است. مهم است بدانید که بتن متخلخل است و می تواند آب را جذب کند. همچنین، شکست به طور مناسب ضد آب می تواند احتمال سرطان بتن را افزایش دهد. به همین دلیل ضروری است که اقدامات لازم برای پیشگیری از سرطان بتن صورت گیرد. در شرایطی که نیاز به اصلاح دارد، مواردی نیز وجود دارد که می توانید انجام دهید.

فازهای سرطان بتن

با توجه به انجمن تعمیر بتن استرالیا (ACRA) چهار مرحله از پیشرفت سرطان بتن وجود دارد. به طور کلی، هزینه برای رفع سرطان های بتونی تقریبا پنج برابر در هر مرحله از پیشرفت سرطان در بتن است. این گاهی اوقات به عنوان "قانون پنج" شناخته می شود.

طراحی، ساخت و ترمیم بتن

خوردگی آغاز شده است، اما انتشار خسارت آغاز نشده است.

از بین رفتن بتن از بین می رود.

سرطان بتن گسترش پیشرفته و آسیب قابل توجهی.

در مرحله چهارم، تکمیل کامل ساختار ممکن است تنها راه حل باشد. بنابراین به یاد داشته باشید که به زودی عمل کنید و اگر فکر می کنید که محل قرارگیری شما سرطان بتن است.

ارزیابی سرطان بتن

در شرایطی که سرطان بتن بالقوه بر ساختار شما تاثیر می گذارد، بهتر است که با یک حرفه ای تماس بگیرید. اولین گام در پیشگیری یا ترمیم سرطان بتن این است که ساختار توسط یک متخصص بررسی شود. از اینجا، می توان توصیه هایی برای اصلاح ساختار و پیشگیری مداوم انجام داد. در اکثر موارد، اگر شما به اندازه کافی کار می کنید، ساختار نیازی به تخریب ندارد.

انتخاب سیلر مناسب برای بتن شما

تمام بتن های معلق باید با سیلر محافظت شوند. عدم استفاده ازآب بند کننده بتن مناسب و یا به درستی کاربرد سیلر، خطر ابتلا به سرطان بتن را به ساختار خود افزایش می دهد، منجر به تعمیر و نگهداری گران، تعمیرات و جایگزینی مسیر می شود. مهر و موم ها از رطوبت محافظت می کنند و مانع ایجاد قالب و قارچ در بتن می شوند.

چه مدت باید سیلر آخرین

سیلر بتونی خوب تقریبا پنج سال طول خواهد کشید تا دوباره درخواست شود. بازنگری باید به عنوان کار تعمیر و نگهداری به طور منظم برنامه ریزی شده و اولویت بندی شود تا از آسیب جلوگیری شود.

بتن سیلر کار می کند؟

هنگامی که بتن ضد آب، یک سیلر موضعی به سطح بتن اعمال می شود. مهر و موم نفوذ پذیر است (اگر آن را به درستی اعمال می شود) و یک غشا ضد آب در اطراف بتن، جلوگیری از رطوبت از ورود به بتن. سیلر های موضعی را می توان از مواد اکریلیک، اپوکسی و پلی اورتان ساخته شده است. بسیاری از رنگ ها و سبک های تزئینی هستند.

آیا sealers دائمی وجود دارد؟

سیلرهای دائمی وجود دارند، هرچند که یک مات را ترک می کنند و در رنگ های تزئینی موجود نمی باشند. سیلرهای دائمی با پر کردن تمام سوراخ های کوچک در بتن کار می کنند. آنها از سیلیکات، سیلان یا سیلیکون ساخته شده اند و همچنین به عنوان سیلرهای نفوذی بتن شناخته می شوند.

ساخت و ساز سقف مسطح مسطح

در حال حاضر معمول تر است که طرح های خانه ای را که سقف تخت را می سازند، در نظر بگیریم تا سبک و سبک و جذاب باشد. با این حال، طراحی مناسب چنین سبک سقف لازم است تا اطمینان حاصل شود که در اسرع وقت، آب باران از سقف تخلیه می شود. "آب پاندینگ"، یا رکود آب به دلیل بارندگی در چنین سقف ها، علت اصلی بدتر شدن مواد بتنی در بام است.

تغییرات در هر دو درجه حرارت و رطوبت می تواند منجر به دیفرانسیل حرارتی m

برچسب ها : آب بندی بتن،آب بندی فشارمنفی،آب بندی فشار مثبت،بتن آب بند،بتن ناتراوا،مواد آب بند نفوذگر،آب بندی چال آسانسور،آببندی،مواد آب بندی بتن،آب بندی دیوار حائل،آب بندی مخزن بتنی،آب بندی استخر،آب بندی تصفیه خانه،ملات آب بند،بتن نفوذ ناپذیر،مقاومت الکتریکی بتن،آب بندی ترک،تزریق پلی یورتان،آب بندی سازه های بتنی،رفع نشت مآب بندی بتن،آب بندی فشارمنفی،آب بندی فشار مثبت،بتن آب بند،بتن ناتراوا،مواد آب بند نفوذگر،آب بندی چال آسانسور،آببندی،مواد آب بندی بتن،آب بندی دیوار حائل،آب بندی مخزن بتنی،آب بندی استخر،آب بندی تصفیه خانه،ملات آب بند،بتن نفوذ ناپذیر،مقاومت الکتریکی بتن،آب بندی ترک،تزریق پلی یورتان،آب ندی سازه های بتنی،رفع نشت ،واترپروف،بتن واترپروف،چسب بتن،آب ندی کولینگ تاور ،آب بندی کلاریفایر،لوله های موئینه بتن ،پنترون،پوشش حافظتی بتن ،عایق رطوبتی بتن ،آب بندی استخر با چسب بتن,روش اجرای آب بندی استخر,روش اجرای آب بندی استخر,واترپروف بتن,مواد آب بندی,واترپروف چیست,شیمی ساختمان,چسب آباذگران,مواد آب بندی بتن,شرکت های دارنده مواد آب بندی بتن,آب بند کننده بتن,آنی گیر بتن,عایق الاستومری,عایق الاستومری بتن,پوشش آب بند کننده الاستومری بتن,بتن واترپروف,مواد واترپروف بتن,فروش واترپروف بتن,فروش واترپروف بتن,قیمت واترپروف بتن,انواع واترپروف بتن,واترپروف کردن بتن,چسب واتروف بت,چسب واترپروف استخر,عایق الاستومری بتن,عایق واترپروف بتن,عایق واترپروف استخر,روش عایق کاری استخر,عایق رطوبتی جدید بتن,عایق رطوبتی جدید ساختمان,عایق رطوبتی استخر,شرکت آب بندی استخر,شرکت واترپروف بتن,شرکت عایق کاری استخر,اکیپ آب بندی استخر,اکیپ آب بندی بتن,اکیپ آب بند مخزن,آب بندی درز انبساطی,آب بندی درز بتن,مواد واترپروف درز بتن,عایق کاری درز بتن,مواد واترپروف درز بتن,آب بندی چاله آسانسور,مواد آب بند کننده بتن,مواد آب بند,مواد آب بندی استخر,عایق نفوذی بتن,عایق نانو چیست,عایق دیوار ساختمان,شرکت عایق بتن,عایق بتن سپاهان,بتن عایق بندی,پوشش بتن,عایق آب بندی  آب بندی دیوار حائل,عایق آب بندی دیوار حائل,پوشش آب بندی دیوار حال,مواد اب بندی دیوار حائل,آب بندی دیوار آجری,پوشش محافظ نما,عایق محافظ نما,آب بند ئو جزئی,آب بندی نمای ساختمان,رنگ نمای ساختمان,آب بندی ساختمان,رنگ نمای خارجی ساختمان,رنگ استخر,رنگ استخری ضد جلبک,رنگ استخری,رنگ استخری پایه آب,ترمیم نشت استخر,ترمیم ترک استخر,آب بندی درز بتن, آب بندی درزها,آب بندی درز کاشی,آب بندی استخر بلوکی,آب بندی دویار سیمانی,آب بندی بتن استخر,آب بندی استخر بتنی,نحوه آب بندی استخر,چسب آب بندی لوله,آب بندی مخزن بلوکی,آب بندی استخر.،واترپروف،بتن واترپروف،چسب بتن،آب ندی کولینگ تاور ،آب بندی کلاریفایر،لوله های موئینه بتن ،پنترون،پوشش حافظتی بتن ،عایق رطوبتی  گروه مهندسی زیگورات، مقاوم سازی بتن ساختمان ، آب بندی بتن ساختمان ،ترمیم بتن ساختمان ، تعمیر بتن ، کاشت میلگرد ، کفپوش اپوکسی ، کفپوش پلی اورتان ، پوشش ضد حریق ، پوشش مقاوم در برابر حریق ، اپوکسی ضد اسید ، اپوکسی مقاوم در برابر اسید ، تزریق رزین اپوکسی و ترمیم ترک بتن ، تزریق پلی اورتان و آب بندی ترک بتن ،اجرا و تزریق گروت ، گروت ریزی ، مقاوم سازی با الیاف  FRPبتن

مطالب مفید عمرانی
 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت توسعه صنعت زیگورات می باشد .

طراحی سایت